اطلاعات عمومیوبلاگ

معرفی امکانات دزدگیر خودرو

معرفی امکانات دزدگیر خودرو

تا به حال شده برای حفظ حریم شخصی خود از دزدگیر استفاده کنید؟ امروزه یکی از دغدغه هایی که ممکن است برای بیشتر صاحبان خودرو پیش بیاید محافظت از خودروی شخصی خود است. به دلیل کارایی به صرفه ای که دزدگیر خودرو از خود نشان داده است، می توان آن را به عنوان یکی از تجهیزات مهم رفع خطر در مواقع ضروری دانست تا جایی که هر روز بر ویژگی های آن افزوده می شود. یعنی با خرید یک دزدگیر و ردیاب خودرو که سیستم هوشمندی دارد، این امکان را می توانید برای خود در نظر بگیرید که احتمال به سرقت رفتن ماشین شما کمتر شود و شانس این را داشته باشید که با نصب دزدگیر باکیفیت از خطر به سرقت رفتن تا حد زیادی جلوگیری نمایید.

می خواهیم به معرفی امور کلی “دزدگیر خودرو چیست” بپردازیم. برای درک صحیح از خرید دزدگیر خودرو مناسب بهتر است در ادامه مقاله ما را همراهی نمایید.

دزدگیر خودرو

بهترین ویژگی های دزدگیر خودرو چیست

وقتی می خواهیم از خصوصیات بارز این وسیله صحبت کنیم، منظورمان این است که چنین نکاتی که در ذیل به آن اشاره خواهیم کرد را می توان مدنظر قرار داد. در کل می توان گفت یک دزدگیر خودرو خوب موارد زیر را دارا است که می تواند در خرید بهترین دزدگیر ماشین شما را راهنمایی کند.

حسگر ضربه: این وسیله که به “شوک سنسور” معروف است در قسمت داخلی بدنه خودرو قرار گرفته است. کارایی آن بدین صورت است که بر اثر برخورد به محل نصب دزدگیر ماشین، لرزشی ایجاد می شود و صدای آژیر از آن بلند می شود.

خروجی چشمی: اگر دقت کنید می توانید به این نکته پی ببرید که در تمامی دزدگیرها، “چراغ های ال ای دی” وجود دارد. چراغی که به صورت چشمک زن کار می کند و روشن و خاموش شدن آن معنای بودن دزدگیر در اتومیبل را می رساند. عملکرد چراغ های ال ای دی موجود در خودروها که حکم دزدگیر خودرو را می رساند بدین ترتیب است که وجود هر گونه حرکتی را به کیت های دزدگیر منتقل می کند. دقتی که این وسیله از خود به جای می گذارد به قدری بالا است که گذر هوا را نیز حس خواهد کرد. البته بد نیست این نکته را هم توجه نمایید که قطعه مربوطه را در وسط داشبور نصب می کنند. همچنین قبل از اینکه اقدام به خرید آن نمایید به یاد داشته باشید که کیت دزدگیر خریداری شده باید خروجی قطعه را داشته باشد.

بالابر شیشه: از دیگر عواملی که بر ویژگی بهترین دزدگیر خودرو می افزاید، وجود بالابر شیشه است. اگر دقت کرده باشید برخی از افراد به هنگام ترک ماشین این نکته را از یاد می برند که شیشه را بالا بکشند. چنانچه دزدگیر خودروی شما خروجی این وسیله را داشته باشد این امکان به شما داده می شود که با خرید آن مشکلتان حل شود و از خطرات احتمالی نظیر سرقت خودرو جلوگیری به عمل آورد. کارایی این قطعه اینطور است که هنگام قفل درب خودرو، شیشه ها خود به خود بدون اینکه شما حرکتی انجام دهید بالا می رود. این قابلیت برای کسانی که بعد از پارک کردن خودرو خود یادشان می رود شیشه های ماشین را بالا بدهند می تواند بسیار کاربردی باشد.

شاسی درب: بهترین دزدگیرهای خودرویی، ویژگی های مثبت زیاد دارند که از میان آن ها می توان به داشتن “شاسی درب” اشاره کرد. این وسیله به این صورت کار می کند که وقتی درب خودرو باز می شود، صدای دزدگیر اتومبیل بلند خواهند شد و یا روی ریموت دزدگیر تصویری را برای شما به معرض دید خواهد گذاشت تا بتوانید به طور واضحی آن را ببینید و مطمئن شوید که درب بسته شده است. سوال این است که اگر درب کاپوت باز شود چه می توان کرد؟ در دزدگیرهای که امروزه برای خودروها استفاده می شود، شاسی درب کاپوت و صندوق در نظر گرفته شده تا اگر درب آن ها باز شد با صدای آژیر پخش شده، فرد صاحب خودرو متوجه آن شود.

صندوق پران: اگر این دکمه بر روی دزدگیر خودرو وجود داشته باشد، بدون اینکه از سوئیچ استفاده کنید این امکان را دارید درب صندوق را به راحتی باز کنید.

آشنایی با انواع دزدگیر خودرو

در ادامه مقاله “دزدگیر خودرو چیست” به انواع دزدگیر اتومبیل ها می پردازیم. اگر کمی در بازار دزدگیر فروشان به جستجو بپردازید، می توانید انواع دزدگیرهای خودرو را بیابید که تنوع مدلی زیادی بین آن ها دیده می شود که باعث می شود در انتخاب آن بمانید. دزدگیرهای مخصوص به خودرو را می توان به چند نوع مختلف تقسیم کرد که در ذیل به شرح کوتاهی از آن ها می پردازیم. با شناخت کامل از این دسته دزدگیرها، می توانید بهترین برند دزدگیر ماشین ایرانی را انتخاب نمایید.

آشنایی با انواع دزدگیر خودرو

دزدگیر ساده یا معمولی

دزدگیر های ساده را می توان به عنوان رایج ترین و ارزان قیمت ترین نوع دزدگیر در نظر گرفت که ویژگی های آن تنها به این نکته خلاصه می شود که به وقت وارد شدن ضربه به بدنه خودرو، آژیر آن به صدا در می آید و شما را از وجود خطری هشیار می سازد. البته این را نباید فراموش کنید که بیشتر آژیر ها که در این رده بندی دزدگیر ماشین قرار می گیرند، عملکرد مشابهی دارند. با توجه به دانستن امکانات این دسته از انواع دزدگیرها، بهتر می توانید در انتخاب یک دزدگیر حفاظتی با کاربری بالا موفق عمل کنید.

دزدگیرهای تصویری

 هم اکنون از بهترین دزدگیرهای خودرویی می توان به دزدگیر تصویری اشاره کرد. این نوع دیگر از دزدگیر هوشمند خودرو است که بر خلاف آنچه تصور می کنید قرار بر این نیست که یک صفحه نمایشگر چند اینچی را ببینید! این دسته از دزدگیرهای خودرو با یک نمایشگر کوچک فعال است که در مواقع باز شدن در کاپوت و یا در خودرو هشدار می دهد. البته این قابلیت را نیز دارد که از فاصله چند کیلومتری نسبت به محل پارک خودرو و به هنگام دور شدنتان از خودرو، بتوانید درهای خودرو را باز و بسته کنید.

دزدگیر نیمه تصویری خودرو

دزدگیر نیمه تصویری خودرو از دو نوع قابلیت دزدگیر معمولی و دزدگیر تصویری برخوردار است. بدین صورت که دارای ریموتی با یک صفحه نمایشگر در اندازه ای کوچک و یک دکمه است.

دزدگیر معمولی و ردیاب

دزدگیر ردیابی در کنار اینکه دزدگیرهای معمولی را دارد، می تواند در رده بندی دزدگیر و ردیاب هومشند خودرو قرار بگیرد. در داخل این وسیله یک سیم کارت جهت ردیابی قرار گرفته است که طرز کار متفاوتی دارد. طرز کار با این وسیله بدین ترتیب است که این امکان به شما داده می شود که محل خودرو را چک کنید. همچنین از این ویژگی برخوردار است که می توانید در صورتی که خودرو تان به سرقت برود از جای آن آگاهی یابید. تنها کافیست برنامه ردیاب خودرو را نصب نمایید تا بتوانید از محل دقیق خودروی گم شده اطلاع پیدا کنید.
به این نکته توجه داشته باشید افرادی که قصد خرید دزدگیر خودرو دارند، چنانچه وسیله نقلیه شما در جایی امن و مطمئن پارک شده باشد، نیازی به این نیست که گران ترین دزدگیر خودرو را خریداری کنید و می توانید از دزدگیرهای ساده به جهت نصب بر روی خودرو خود استفاده کنید.

دزدگیر معمولی و ردیاب

معایب دزدگیر ماشین

سارقین ماشین همیشه جایی در کمین هستند که بدون اینکه صدای دزدگیر ماشین بلند شود، بتوانند به راحتی به سرقت خود ادامه دهند. در صورتی که بخواهید از چنین معضلی جلوگیری نمایید چه بهتر که به نصب بهترین دزدگیر ماشین اقدام نمایید. چه سرقت خود ماشین یا سرقت از تجهیزات آن باشد، هر روزه به اداره پلیس گزارش دهی می کنند. اما واقعا از یک دزدگیر معمولی چه انتظاراتی را می توان داشت؟ به نظرتان دزدگیر تصویری بهترین دزدگیر ماشین است یا نصب چشمی دزدگیر ماشین؟ در هر صورت هم اکنون، انواع دزدگیر خودرو در بهترین مارک دزدگیر ماشین طراحی و ساخته شده است تا افراد به جهت جلوگیری از سرقت از آن استفاده نمایند. اگر اطلاعات کافی و درستی در مورد عملکرد این دسته از دزدگیرها ندارید، بهتر است در مورد مزایا و معایب آن بدانید که در ادامه مقاله آورده ایم.

دزدگیر تصویری خودرو چه خصوصیاتی را می تواند به دزدگیر خودرو بیافزاید؟ (مزایا و معایب دزدگیر تصویری خودرو)

دزدگیر تصویری خودرو از امکانات دیگری نظیر قفل کودک برخوردار است. تا جایی که به وقت بالا رفتن سرعت بیش از حد و حین اینکه باید مسافتی را طی نماید یا به جهت اینکه اولین ترمز را انجام دهد این قفل فعال می شود. به طوری که کلیه درب های خودرو به صورت خودکار قفل می شوند. همچنین این امکان را خواهید داشت از طریق دزدگیر تصویری ماشین، بخاری ها را یک ربع قبل از اینکه حرکت کنید روشن کنید تا وقتی در خودرو می نشینید، خودرویی با صندلی گرم در اختیار داشته باشید. این خصوصیت مهم در روزهای سرد زمستان به جهت سفرهایی که در پیش خواهید داشت می تواند برایتان لذت بخش باشد. از دیگر امکاناتی که دزدگیر تصویری خودرو برایتان به همراه خواهد داشت، می توان به قیمت دزدگیر تصویری خودرو نیز اشاره کرد.
با توجه به مزایای که در مورد این مدل از دزدگیر ماشین گفتیم، در کنار داشتن این مزایا از معایبی نیز برخوردار است که باعث می شود ما از آن به عنوان بهترین دزدگیر نیز یاد نکنیم. اولین نکته ای که می تواند در بروز دردسر دزدگیر تصویری خودرو تاثیر داشته باشد، زمانی است که از محدوده پوشش دهی آن خارج شوید. تا جایی که دیگر عملکردی نداشته و آلارم ها را به صفحه نمایش دزدگیر منتقل نمی کند. بهترین دزدگیر خودرو که بتوان از هر فاصله ای آن را کنترل کرد، قطعا می تواند یکی از گزینه های انتخابی برای خرید باشد تا جایی که محدودیتی برای خدمات قابل قبولش نداشته باشد. یکی از همین گزینه های مورد قبول دزدگیر خودرویی را می توان “دزدگیر خودرو اینترنتی” نام برد که اگر بخواهید می توانید از هر زاویه ای و بدون هیچ گونه محدودیتی آن را کنترل نمایید. به طوری که صاحب خودرو در هر جایی قرار بگیرد، این امتیاز را دارد که وسیله نقلیه خود را تحت کنترل داشته باشد.

انواع بهترین سنسور دزدگیر و کیت دزدگیر

به طور کلی سنسور دزدگیر خودرو به مانند چشم و گوش هایی هستند که به عنوان دستگاه کنترل از آن ها استفاده می شود. کارایی این وسیله به این شکل است که اگر کسی در حال تلاش برای شکستن شیشه خودرو باشد یا بخواهد ورود کند با هشداری به صورت آلارم آن را به صدا در می آورد. این حسگرها در واقع به روش های مختلفی فعالیت دارند ولی کلیه آن ها این هدف را دنبال می کنند که فرد صاحب خودرو را از اعلام خطر آگاه سازد. با فعال شدن هر یک از سنسورهای دزدگیر خودرو، سیگنالی به کیت دزدگیر ارسال و سیستم هشدار فعال می شود.

انواع بهترین سنسور دزدگیر

سنسور درب خودرو

این سیستم تقریبا در همه سیستم های دزدگیر ماشین نصب خواهد شد. یعنی اگر هر زمانی به هر دلیل در خودرو باز شود، این دستگاه اعلام خطر خواهد کرد. سنسورهای درب خودرو همانطور که از نامش پیداست بر روی درب ها، کاپوت و صندوق عقب خودرو نصب می شود. دلیل اینکه این دسته از سنسورها طرفداران بسیاری میان خودروسواران دارد به خاطر این است که معمولا به سوئیچ هایی که قبلا در خودرو موجود هستند، قابلیت وصل شدن دارند.

شوک سنسور

شوک سنسور در دزدگیر خودرو از ویژگی ولوم تنظیم برخوردار است، تا جایی که شدت تاثیر پذیری آن ها را می توان تنظیم کرد. البته بهتر است که نه خیلی زیاد و نه خیلی کم تنظیم شود. در صورتی که بخواهید حساسیت آن را زیاد کنید، ممکن است با این مشکل رو به رو شوید که با رد شدن حتی یک موتور از کنار خودرو، دزدگیر خودرو شروع به آژیر کشیدن کند و این درست نیست. پس در صورت تنظیم شوک سنسور بر روی خودرو، باید یک سری نکات را رعایت نمایید که بهتر است در اینجور مواقع از یک متخصص برای نصب و تنظیم آن کمک بگیرید.

سنسنور چشم خودرو

کارکرد سنسور چشم خودرو بدین صورت عمل می کند که وابسته به دو سنسور التراسونیک است. یکی از این سنسورهای چشمی فرستنده و دیگری به گیرنده امواج ارتباط دارد. در صورتی که هر وسیله ای (منظور وسیله ای مانند میله است که سارق بخواهد با آن درب خودرو را باز کند) به محدوده کار چشم خودرو وارد شود، فرمان اعلام آژیر را صادر خواهد کرد.

اجزای دزدگیر خودرو

در کنار عواملی که بالاتر اشاره کردیم، در رده بندی دزدگیر ماشین نکات دیگری نیز نقش اساسی دارند که در ذیل به آن پرداخته ایم:

آژیر: این وسیله از مهم ترین اجزای دزدگیر خودرو به حساب می آید که وظیفه آگاه ساختن افراد به جهت سرقت خودرو آن ها را دارد. در واقع با هشدار و اعلان وضعیت خودرو این ویزگی ها را دارد تا صاحب خودرو را از سرقت اتومبیل خبردار کند.

ریموت: بیشتر دزدگیرها دو ریموته هستند و در حقیقت یک عدد ریموت اضافه در مواقعی که مورد استفاده قرار گیرد، به آن اختصاص داده اند. یکی از این ریموت ها مربوط به ال ای دی (آنتن جداگانه برای افزایش بُرد) است که این نکته را به همراه دارد در مدل تصویری دارای نمایشگر ساده باشد تا هزینه ای که در بازار نهایی کیت عرضه می شود کمتر باشد.

نکات مهم هنگام خرید دزدگیر خودرو

نکات مهم هنگام خرید دزدگیر خودرو

در زمینه خرید دزدگیر حفاظتی ماشین، می توان به نکات مهمی اشاره کرد که برای هر خورویی که بخواهد از دزدگیر خودرو استفاده نماید، جزیی از ویژگی های خوب به شمار می رود. از جمله این نکات مهم را در ذیل به آن ها اشاره خواهیم کرد.

قفل مرکزی: این نکته از اولین عواملی است که هنگام خرید دزدگیر خودرو مورد توجه قرار می گیرد. تجهیزاتی که این محصول انتخابی برای شما به همراه دارد، استفاده از قفل مرکزی است. تمام دزدگیرهایی که در بازار وجود دارد، این قابیلت را دارند تا شما با فشار دادن دکمه ای تمام درهای خودرو خود را قفل یا باز نمایید.

تنظیم نمودن سنسور حساسیت: از دیگر نکات مرتبط با خرید دزدگیر قابلیت استفاده از تنظیم سنسور حساسیت است. با داشتن این امکان شما می توانید از حساسایت دزدگیر خودرو خود در اماکنی که شلوغ و پر تردد است، بکاهید.

میزان بُرد دزدگیر: هریک از دزدگیرها دارای یک بُرد (مسافت قابل پیشتیبانی) مخصوص به خود هستند که به هنگام خرید دزدگیر خودرو باید میزان آن مورد توجه قرار داد.

امکانات جانبی دزدگیر خودرو: دنیای طراحی و تولید دزدگیرهای خودرو به قدری پیشرفت کرده که به طیف گسترده ای رسیده است. تا جایی که در کنار انجام وظیفه اصلی که به جهت محافظت از وسیله نقلیه شما دارد، این امکان را خواهد داد که با استفاده از آن پی به ویژگی های بیشتری ببرید. از جمله این ویژگی ها را می توان به صندوق پران، قفل کودک، خاموش کردن خودرو به هنگام سرقت و غیره اشاره کرد.

قیمت دزدگیر خودرو: باید این را توجه کنید که بسیاری از تجهیزاتی که مربوط به قیمت خودرو می شود، متغیر هستند. به این دلیل که اگر قصد خرید یک دزدگیر ماشین مناسب را داشته باشید، این را باید در نظر داشته باشید که میزان بودجه خود را مشخص نمایید و بعد از پی بردن به ویژگی هایش اقدام به خرید نمایید.

سرقت خودرو یک اتفاق بسیار ناگوار است که ممکن است برای افراد مختلف اتفاق بی افتد. حتی یک سری از افراد نیز هستند که در اینجور مواقع فکر می کنند “این چیزی نیست که من نگرانش باشم. من شب اتومبیلم را در پاکینگ پارک می کنم.” در این صورت و با این طرز فکر ممکن است تعجب کنید که بدانید، سرقت خودرو در هر مکانی که گروه های بزرگی از اتومبیل ها به مدت طولانی پارک شده اند، در معرض بیشترین سرقت ها هستند: مجتمع های آپارتمانی!

تاریخچه هشدار (دزدگیر) خودرو

در سال ۱۹۲۰ اولین سیستم هشدار دهنده خودرو به نام ایموبیلایزر توسط “سنت جورج ایوانز” و “ادوارد بیرکنبول” ایجاد شد. تلاش اولیه این افراد در ایجاد دزدگیر خودرو بسیار نزدیک به سیستم اتومبیل بود که هم اکنون در سیستم های مدرن این نوع سیستم را پیاده سازی کرده اند.

تاریخچه هشدار اتومبیل

عوامل موثر در نحوه عیب یابی دزدگیر خودرو

یک سیستم دزدگیر خوب این قابیلت را دارد که در حفظ ایمنی خودرویتان کوشا باشد. بدین صورت که با ویژگی های متنوعی که از انواع دزدگیرهای خودرو در بازار تولید شده است، می توان به این نتیجه رسید که انتخاب از میان آن ها سخت خواهد شد. برای اینکه بهترین خرید دزدگیر خودرو نسیبتان شود، باید به یک سری از نکات در ادامه مقاله پیو توجه نمایید و آن ها را به جهت رد شدن از موانع خطر رعایت نمایید. قبل از پرداختن به شرح مختصری از نکات مهم استفاده از دزدگیر خودرو می خواهیم درباره تجهیزات خودرو صحبت کنیم.
تجهیزات اتومبیل همچون لاستیک و ضبط خودرو از جمله مواردی به شمار می روند که بیشتر در معرض سرقت رفتن هستند. ضمن اینکه اکثر شرکت های بیمه نیز در این مواقع سعی دارند، پایین ترین نرخ بیمه سرقت خودرو را با تجهیزاتش در اختیارتان بگذارند. با توجه به این گفته ها، خرید سیستم دزدگیر خودرو به نظر عاقلانه ترین کاری است که ممکن است مالک خودرو انجام دهد. در واقع با انتخاب یک دزدگیر خوب، علاوه بر اینکه می توانید سرقت خودرو را به دست سارقین سخت تر کنید تا به راحتی نتوانند آن را به سرقت برند، بلکه عملکردهای دیگری دارد و آن این است که کار با خودرو را برای شما راحت تر می سازد. به عنوان مثال این امکان را خواهید داشت در صورت استفاده از دستگاه کنترل از راه دور دزدگیر خودرو، درب های اتومبیل را به راحتی باز و بسته کنید یا با کمک گرفتن از تلفن هوشمند خود می توانید از خودروی خود محافظت کنید. در واقع خرید بهترین برند دزدگیر ماشین که در رده بندی دزدگیرهای پر آپشن خودرو قرار گرفته است، می تواند سیستم ضد سرقت رفتن ماشین شما را بهینه سازد.

۴ دلیل برای استفاده از دزدگیر خودرو

حال در ادامه مقاله دلایلی محکمی به جهت استفاده از این وسیله پیشرفته را برایتان شرح خواهیم داد.

۱- پیشگیری از سرقت

وقتی دزدگیر خودرو در یک پارکینگ خاموش می شود، بیشتر افراد به دنبال منبعی می گردند که تایید کنند که این صدای آژیر، ماشین آن ها نبوده است. در چنین شرایطی می بینید که خودرو متخلف متعلق به چه فردی است. همچنین در صورت وقوع یک سرقت واقعی، صحنه را بررسی می کنند. سارقین اتومبیل این نکته را می دانند که در صورت خاموش بودن زنگ هشدار، تمام نگاه ها به آن ها معطوف خواهد بود. بنابراین سارقین از سرقت اتومبیل هایی با علائم واضح سیستم هشدار جلوگیری می کنند. به عبارت دیگر با استفاده از دزدگیر خودرو با علائمی هشار دهنده، حتی قبل از اینکه زنگ خطر به صدا در بیاید از سرقت جلوگیری می شود.

پیشگیری از سرقت

۲- محافظت از وسایل شخصی برای جلوگیری از سرقت خودرو

حتی اگر خودرو شما هرگز در لیست “سرقت شده ترین اتومبیل ها” ظاهر نشود، باز هم می تواند هدف سرقت قرار بگیرد. وسائل شخصی، واحدهای GPS (دستور العمل تعیین مختصات بوسیله دستگاه)، سیستم استریو خودرو (سیستم صوتی حرفه ای خودرو) و سایر موارد ارزشمند، حتی اگر ماشین شما نباشد می تواند برای سارقین جذاب باشد. همانطور که بالاتر اشاره کردیم، سارقین می دانند که علائم هشدار توسط دزدگیرهای پیشرفته خودرویی، توجه را به خود جلب می کند، بنابراین هر چیز با ارزشی در ماشین خود دارید را بردارید، چرا که ارزش گرفتار شدن را ندارد.

۳- امکانات جانبی سیستم های دزدگیر (ایموبلایزر)

یک سری از سارقین نیز هستند که هیچ چیز مانع از سرقت آن ها نمی شود از جمله زنگ هشدار دهنده خودرو. بر اساس همین دلایل است که بسیاری از دزدگیرها از ویژگی های ایموبلایزر (یک بی حرکت ساز الکتریکی است که می تواند حفاظت خیلی بهتری برای جلوگیری از سرقت خودرو داشته باشد) برخوردار هستند. به طوری که از روشن شدن خودرو پس از فعال شدن دزدگیر جلوگیری می کنند. با استفاده از چنین استانداردهایی برای محافظت از سرقت خودرو، نه تنها اتومبیل های باارزش بلکه مدل های رایج که در لیست “بیشترین سرقت” سالانه قرار دارند، ضروری است که از آن برای نصب خودروی خود استفاده نمایند.

امکانات جانبی سیستم های دزدگیر

۴- نصب حرفه ای دزدگیر مهم است

سیستم های دزدگیر خودرو باید به درستی نصب شود تا بتواند وظیفه خود را به درستی انجام دهد. از آنجا که نصب این سیستم ها ملزم به تغییراتی در سیم کشی اتومبیل شما است، این امر بسیار مهم به نظر می رسد که آن را به متخصصان نصب دزدگیر واگذار نمایید. کارشناسان خودرویی بسیاری در نمایندگی های مختلف هستند که به شما کمک خواهند کرد، سیستم مناسب با دزدگیر اتومبیل خود را برای خودرو انتخاب کنید. هر زمان که با آن ها تماس بگیرید به صورت حرفه ای آن را نصب خواهند کرد.

سیستم های ایمنی و رفاهی دزدگیر خودرو

امروزه بیشتر وسایل نقلیه ای که ساخته می شود مجهز به دزدگیرهای داخلی نیز هستند، اما هنوز یک ایده خوب وجود دارد که ز آخرین پیشرفت ها می توانید آگاهی یابید. با توجه به معرفی چنین سیستمی که در ادامه به شرح آن می پردازیم، بسیاری از سیستم های امنیتی قدیمی را می توان توسط سارقان با تجربه دور زد. در حقیقت به دلیل همین مسئله است که باید سیستم هشدار دهنده خودروی خود را به روز کنید. چرا که جرم و جنایت به قدری زیاد شده است که بهتر است بیش از پیش خودروی خود را در برابر سرقت سارقین محفوظ نمایید. هشدار دهنده اتومبیل وسیله ای ساده است که به منظور حفظ خودروی شما از سرقت وسیله نقلیه یا قطعات آن در خودرو در اتومبیل نصب می شود. باید این نکته را توجه کنید که یک سیستم هشدار به خصوص اگر اتومبیل را در مکان عمومی پارک کرده باشید، ضروری است. برای درک بهتر سیستم های هشدار دهنده جهت ایمنی خودرو، بهتر است ادامه مطلب از مقاله “۴ دلیل برای استفاده از دزدگیر خودرو” را بخوانید و بیاموزید که داشتن دزدگیر خوردو مهم است!

انواع سیستم های دزدگیر

همانطور که قبل نیز گفته شد، سیستم های متنوعی از دزدگیر خودرو با عملکردی بالا وجود دارند که در ذیل مواردی از آن را نام خواهیم برد. با نصب این دسته از سیستم دزدگیر ماشین، این امکان را دارید از دزدگیرهای متنوعی استفاده نمایید.

دزدگیر صوتی

اصلی ترین نوع دزدگیرها، دزدگیرهای صوتی نیز هستند که وقتی فردی به خودرو نزدیک می شود، حسگرها در مدت زمان کمی به صدا در می آیند و سارق را با آژیرهای مخفی خودرو فراری می دهند. البته این را باید بدانید که می توانید میزان حساسیت حسگرها را تنظیم کنید که با کوچکترین حرکت مشکوکی به صدا در آید.

دزدگیر فعال و غیر فعال

این دسته از دزدگیرها، بعد از خاموش شدن خودرو و اینکه کلیه درب های آن بسته شد، خود به خود فعال می شود. کارایی این سیستم بدین صورت است که صاحب خودرو به منظور به کار انداختن خودرو لازم نیست که فعالیتی را انجام دهد. از سوی دیگر دزدگیرهای فعال این عمکرد را دارند که توسط راننده روشن می شوند. عملا این کار یعنی بستن درب های خودرو و پارک آن، تنها با فشردن دکمه ای از راه دور صورت می گیرد.

دزدگیر مجهز به کنترل از راه دور دو طرفه

در این قسمت به معرفی یک سیستم هشداردهنده از راه دور می پردازیم. این سیستم از دزدگیرهای خودرو به سیستم های کنترل از راه دور یک طرفه گفته می شود که برخی از آن ها به صورت دو طرفه نیز عمل می کند. در سیستم های که به صورت یک طرفه فعالیت می کند، این امکان وجود دارد وقتی دستوری به دزدگیر می دهید، بازخوردی از طرف آن را نبینید. اما دزدگیرهایی که از کنترل راه دور دو طرفه برخوردارند، این کارایی را دارند تا شما را از انجام کار موردنظر خود مطمئن سازند.

دزدگیر بی‌ صدا

این دسته از دزدگیرها را به دزدگیرهای بی صدا می شناسند که بدون ایجاد سرو صدایی، صاحب خودرو را از وجود سارین مطلع می سازند. بدین منظور مالک خودرو، این امکان را دارد سارق خودرو را به راحتی تحویل پلیس دهد. به جهت خرید دزدگیر ماشین از نوع بی صدا، می توانید با مراکز فروش دزدگیر دست دوم ماشین یا نمایندگی فروش دزدگیر خودرو مراجعه نمایید.

دزدگیر سیم‌ کارتی

از دیگر فناوری هایی که در سیستم ایمنی خودرو مورد استفاده قرار می گیرد، سیم کارت های داخل دزدگیر است که به دزدگیر سیم کارتی خودرو شناخته می شود. کارایی آن بدین شکل است که با قرار دادن سیم کارت داخل دزدگیر و متصل کردن آن به آنتن جی اس ام، سیستم دزدگیر را به اینترنت وصل خواهد کرد. اگر به هر جهت خواهان خریداری از این نوع دزدگیر ماشین هستید، بهتر است آن را از نمایندگی دزدگیر سیمکارتل تهیه نماییید.

علت کار نکردن سیستم دزدگیر خودرو

شاید برای شما هم بارها پیش آمده باشد که نتوانید با زدن دکمه ریموت خودرو به درستی شاهد باز شدن درب خودرو باشید. عوامل مختلفی در بروز چنین مشکلی دخیل هستند که باید دلیل اصلی خرابی ریموت را مورد بررسی قرار داد. داخل ریموت دزدگیر یک فرستنده جای گذاری شده که به وقت فشردن دکمه ریموت باید سیگنال هایی را بین فرستنده و گیرنده برقرار کند. در صورت چنین حرکتی با نصب دزدگیر خودرو، اتومبیل شما در برابر سرقت محفوظ خواهد ماند. دلایل اصلی که باعث کار نکردن دکمه ریموت دزدگیرخودرو و منجر به تعمیر ریموت می شود عبارتند از: خراب شدن باتری ریموت، عدم برنامه ریزی درست دزدگیر اتومبیل، مشکل در فیوز دزدگیر خودرو، خرابی آنتن ریموت دزدگیر ماشین. در حقیقت شما با نصب یک دزدگیر حفاظتی خوب و با کارایی بالا، می توانید در خرید بهترین دزدگیر هوشمند از سیستمی با تجهیزاتی کامل بهره مند شوید.

علت کار نکردن سیستم دزدگیر

مشکل کار نکردن سوئیچ ریموت دزدگیر خودرو

از دلایلی که می تواند در باز کردن درب خودرو مشکل ساز شود، کار نکردن سوئیچ ریموت دزدگیر است. حتما از خود می پرسید چه عواملی در این کار دست دارد؟ شاید در نگاه اول کلید خودروها شبیه به یکدیگر باشد. در مواقعی نیز پیش می آید که شیارهای روی کلید کاملا آن ها را از یکدیگر متمایز سازد و تشخیص کلید اصلی را سخت تر سازد. همچنین سایش شیارهایی که روی سوئیچ ریموت وجود دارد باعث کار نکردن سوئیچ ریموت می شود. در چنین مواقعی برای بر طرف شدن مشکل باز نشدن ریموت ها، می توانید از ریموت یدکی استفاده نمایید.

نصب دزدگیر خودرو چگونه است؟

از دیگر ویژگی هایی که در خرید بهترین دزدگیر خودرو شما را مطمئن خواهد ساخت، نصب دزدگیر است. نصب این وسیله هشدار دهنده خودرویی به دلیل اینکه به سیم کشی های پیچیده ای نیاز دارد، شاید کمی برایتان سخت به نظر برسد و بخواهید از یک متخصص راهنمایی بگیرید. اما اگر تا حدودی شناخت روی ابزارهای الکتریکی داشته باشید، می توانید خودتان سیستم دزدگیر خودرو را نصب نمایید. پس حتما دفترچه راهنمای دزدگیر خودرو را به وقت خرید تحویل بگیرید و در صورت هر گونه سوالی با کارشناسان مربوطه تماس گرفته و کمک بخواهید.

از دیگر نکاتی که شاید بتواند سوال خیلی از افراد خودروسوار باشد این است که کدام ماشین ها بیشتر درزدیده می شوند. سارقین همواره در کمین اموال دیگران هستند و به هر ترفندی و وسیله ای متوسل می‌شوند تا در کوتاه ‌ترین زمان و در بهترین مکان نقشه شوم خود را عملی کنند. در ادامه مقاله دزدگیر خودرو چیست، می خواهیم به این موضوع روزمره بپردازیم که کدام ماشین ها بیشتر به دزدگیر احتیاج دارند.

کدام ماشین ها بیشتر به دزدگیر احتیاج دارند

یکی از محبوب ‌ترین طعمه‌ هایی که در برابر چشمان سارقان خود نمایی می ‌کند و باعث می شود که مورد توجه سارقین قرار بگیرد، خودروها و لوازم داخل آن ها است. به منظور جلوگیری تا حد الامکان از این سرقت ها، می توانید به نصب دزدگیر حفاظتی خودرو روی آورید. اما باز هم با توجه به چنین پیشگیری هایی ضمن جلوگیری از سرقت خودرو و لوازم داخل آن، سارقینی هستند که با یک سری مهارت به هر جهت موفق به دزدی خواهند شد. یعنی اگر شما انواع دزدگیر خودرو را به منظور نصب روی ماشین شخصی خود در نظر بگیرید و بهترین محل را برای نصب چشمی دزدگیر ماشین کار بگذارید، از جایی به بعد ممکن است به هر دلیلی خودرو شما مورد سرقت قرار بگیرد. به همین دلیل همواره از سوی مسئولان انتظامی توصیه می ‌شود از انواع تجهیزات امنیتی برای بالاتر بردن سطح ایمنی خودروها استفاده شود. هرچند این محصولات به‌ طور صد درصد مانع انجام فعالیت سارقان نمی‌ شود، اما تا حد بسیار زیادی می ‌تواند از سرعت عمل انجام کار آنها کاهش دهد و در نتیجه آن ها را از تصمیم سرقت در مواجهه با این‌ گونه تجهیزات باز دارد.کدام ماشین ها بیشتر به دزدگیر احتیاج دارند

کدام ماشین ها بیشتر به دزدگیر احتیاج دارند

دزدگیر بیشتر برای کدام ماشین ها مناسب است

در این مطلب می خواهیم بدانیم که کدام ماشین ها بیشتر به دزدگیر احتیاج دارند. سارقان در تمام دنیا اقدام به سرقت خودرو و لوازم داخلی آن ها می کنند و این موضوع فقط مختص به ایران نیست اما ازعوامل اصلی دزدی بیش از اندازه خودرو در ایران را می توان به دلیل نداشتن ایمنی لازم از طرف شرکت های خودروسازی دانست. شرکت های خودروسازی تا اواخر سال ۱۳۸۸ به دلیل الزام به رعایت استانداردهای لازم خودروهایی را می ساختند که از کیفیت لازم در برابر دزدی  برخور دار نبود. همین امرسبب بیشتر شدن دزدی های صورت گرفته می شد.

اما از سال ۱۳۸۸ به بعد با توجه به سخت گیری های شرکت های استانداردی، سازنده های خودرو مجبور به رعایت بعضی نکات ایمنی مخصوصا استفاده از ایموبلایزر درهمه خودروهای خود شدند که با این کار دزدی خودروها به شدت کم شده است. البته سیستم ایموبلایزر فقط مانع روشن نشدن خودرو می شود و خودروسازان هنوز فکری را برای باز نشدن درب های خودرو و صندوق و کاپوت خودرو نکرده اند و خودروهای ساخته شده توسط شرکت های خودرو سازی ایرانی به دلیل باز شدن راحت درب ها و صندوق و کاپوت باعث دزدیده شدن لوازمات داخلی خودرو و همچنین کامپیوتر خودرو و باتری و وسایل داخل صندوق عقب می شوند.از چه خودرو هایی در ایران بیشتر سرقت می شود

از چه خودرو هایی در ایران بیشتر سرقت می شود

از چه خودرو هایی در ایران بیشتر سرقت می شود

به طور کلی خودورهایی که بیشتر در ایران سرقت می شوند، عبارتند از پراید، پژو ۴۰۵، پرشیا، سمند، پژو ۲۰۶، نیسان و پژو پارس. در این میان پراید رکورد دار سرقت خودرو است که بهترین کار به منظور جلوگیری و پیگیری سرقت خودرو این است که قبل از اینکه دچارهمچین مشکلی شوید، سعی کنید با نصب بهترین دزگیرهای خودرو همچون دزدگیر ماجیکار یا دزدگیر چیتا از یک دزدگیر و ردیاب هوشمند خودرو استفاده نمایید. با توجه به نقص سیستم ایمنی در خودرو پراید و همچنین راحتی فروش لوازمات آن، سارقان دسترسی راحت تری به باز کردن قفل و سرقت خودرو پراید دارند. امروزه به دلیل استفاده از سیستم کد متغیر سوئیچ، خودروها کمتر به سرقت می روند ولی هنوز لوازم داخلی بسیاری از خودروها مانند سیستم صوتی و… توسط سارقان دزدیده می شود. با توجه به گزارش ثبت شده در پلیس راهنمایی و رانندگی خودروهای ایرانی قبل از سال ۱۳۸۸ که بیشتر مورد توجه سارقان قرار می گیرند، احتیاجی بسیار بیشتر به دزدگیر خودرو، قفل پدال و قفل فرمان دارند.

جالب است بدانید خودروهای خارجی نیز ازدست سارقان در امان نمانده اند و به سرقت رفته اند. به چند نمونه از خودروهای خارجی که در فاصله بین سالهای ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ به سرقت رفته اند اشاره می کنیم.

 • دوج شارژر اچ‌ ای ‌ام‌ ای (Dodge Charger HEMI) 
 • دوج چلنجر اس‌آرتی هلکت (Dodge Challenger SRT Hellcat) , اینفینیتی کیو۵۰ چهار در (Infiniti Q۵ ۴-door )
 • اینفینیتی کیوایکس ۸۰ (Infiniti QX۸۰), جی‌ام‌سی سیرا ۱۵۰۰کرو کب (GMC Sierra ۱۵۰۰ crew cab)
 • در فهرست زیر نیز به خودروهایی اشاره شده است که شاهد کمترین میزان سرقت در گزارش ‌های منتشر شده در سراسر جهان بوده‌اند
 • بی.ام.و سری ۳ چهار در (BMW ۳-series ۴-door ), تسلا مدل ایکس (Tesla Model X ۴WD )
 • (Tesla Model S ۴WD ), شورولت اکوئیناکس (Chevrolet Equinox ۴WD)

در هر صورت روش های سرقت خودرو متفاوت است، یعنی چه خودرو شما جزو خودرو های نام برده شده در بالا باشد چه نباشد، رعایت نکات ایمنی می تواند کمک شایانی به پیشگیری از سرقت خودرو و وسایل داخل ماشین شما شود.

معرفی بهترین برندهای دزدگیر خودرو

امروزه به منظور اطمینان و امنیت خودروها، نصب دزدگیر خودرو (همچون دزدگیر ماجیکار و دزدگیر ایزیکار) یکی از مهم ترین کارها در زمینه حفظ حریم شخصی به حساب می آید. یک دزدگیر خوب علاوه بر اینکه برای تامین امنیت خودرو موثر است از ویژگی های خاصی نظیر آنتن دهی و نشان دادن به موقع باز بودن درب ها و … برخوردار است. هر کدام از دزدگیرهای خودرویی با کارایی های مختلفی که دارند، این امکان را فراهم آورده اند تا بهترین فعالیت را به جهت محافظت از خودرو از دست سارقین ایجاد نمایند. حال برای درک بهتر از چنین دزدگیرهایی به جهت حفظ خودرو در ادامه مقاله مجله خودرو پیو شما را به “معرفی بهترین برندهای دزدگیر خودرو” دعوت می کنیم.

معرفی بهترین دزدگیر خودرو استیل میت مدل ۸۸۸E

این مدل از دزدگیر خودرو از خصوصیات بارزی تشکیل شده است که مشخصات کلی آن بدین شرح است: یک عدد ریموت یدک دارد، نوع ریموت یدک به صورت تصویری است و نوع حسگری که در این سیستم پیاده شده از نوع ضربه ای، سوئیچ و آلتراسونیک است. از دیگر ویژگی های دزدگیر خودرو از برند استیل مدل E888، می توان به این موارد اشاره کرد که عبارتند از: دارای دو عدد ریموت تصویری است که از صفحه نمایشی رنگی با کیفیت بالا برخوردار است. ریموت هایی اصل با کارایی پنج دکمه و کیفیت ساخت بالا از دیگر عوامل تاثیر گذار در عملکرد خوب این سیستم شناخته می شود که حتی شارژ دهی بالایی نیز دارد. در کنار داشتن این امتیازات از وجود دکمه صندوق پران بر روی ریموت، نشانگر میزان سیگنال آنتن ریموت، مجهز به ساعت و زنگ اخطار، دکمه فعال و غیر فعال نمودن دزدگیر به حالت بی صدا و شارژ فندکی جهت شارژ ریموت ها برخوردار است.

دزدگیر-خودرو-استیل-میت-مدل-888E

دزدگیر خودرو استیل میت مدل Ranger-4328 duoble

این مدل یکی دیگر از انواع دزدگیر خودرو به شمار می رود که به دلیل ویژگی های بالایی که دارد در لیست دزدگیرهای پر فروش بازار قرار رفته است و در واقع آن را می توان در رده بندی دزدگیر ماشین هایی که به عنوان گرانترین دزدگیر خودرو شناخته می شود، قرار داد. عملکردهای مختلفی در این نوع دزدگیر خودرو وجود دارد که قابلیت آن انواع خروجی های متنوع است. از جمله این خروجی های مختلف شامل مواردی از این قبیل می شود: خروجی پاور ویندوز، چشمی آلترا سونیک، خروجی قفل مرکزی، رله قطع برق، خروجی LED، تحریکات کاپوت و …

از ویژگی های این مدل از دزدگیر خودرو که بگذریم نوبت به مشخصات کلی محصول می رسد که عبارتند از: از شیشه بالابر اتوماتیک برخوردار است، دارای ریموت یدک است، قابلیت اتصال به گوشی موبایل هوشمند را دارد، قابلیت ورود بدون کلید را نیز دارد. سایر توضیحات در رابطه با محصول دزدگیر خودرویی شامل مواردی از این دست می شود که به شرح ذیل است: دارای دو عدد ریموت تصویری با کارکرد ۵ دکمه به همراه صفحه نمایش رنگی که کیفیت بالایی دارد. مقدار ولتاژ باتری خودرو را بر روی ریموت نشان می دهد. همچنین به سیستم ضد سرقت Anti-hijack متصل می شود و دارای شارژ فندکی جهت شارژ ریموت ها است.

استیل میت مدل Ranger-4328 duoble

دزدگیر خودرو استیل میت مدل Ranger-5163 duoble

این نوع دیگر از دزدگیر استیل میت را می توان از بهترین مارک دزدگیر ماشین دانست که خریداران آن قادر خواهند بود با نصب این وسیله پیشرفته از بهترین سیستم دزدگیر خودرو بهره مند شوند. اقلام همراه موجود در این مدل از دزدگیر خودرو را می توان به این موارد همچون دو عدد ریموت تصویری، دسته سیم کشی، رله قطه برق، سیم بندی، راهنمای نصب، نشانگر LED، آنتن و … اشاره کرد. در کنار داشتن چنین اقلامی، مشخصات باکیفیتی دارد که شامل ابعاد ۱۳۰x70x30 میلی متر، وزن ۱۲۵ گرم، شیشه بالابر اتوماتیک، یک عدد ریموت یدک و قابلیت متصل شدن به گوشی موبایل هوشمند می شود. این نوع از مدل دزدگیر خودرو همانند مدل Ranger-4328 duoble از امتیازات یکسانی برخوردار هستند که به برخی از آن ها اشاره می کنیم: دارای ریموت تصویری با کارکرد باتری داخلی و شارژ است، همچنین این امکان به شما داده می شود که از شارژ فندکی جهت شارژ ریموت ها استفاده نمایید.

استیل میت مدل Ranger-5163 duoble

دزدگیر خودرو استیل میت مدل Ranger-5163

در ادامه مقاله به “معرفی بهترین دزدگیر خودرو” نباید این را فراموش کرد که انواع دزدگیرهای اتومبیل، عملکردهای باکیفیت بالا را در اختیار افراد قرار می دهند. البته این را باید اضافه کرد که همانطور که قبلا گفتیم، هر کدامشان دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که یکی از این مدل ها را می توان به دزدگیر خودرو استیل میت مدل Ranger-5163 اشاره کرد. این مدل ویژگی هایی که در خود جای داده، شامل اخطار باز بودن یا بسته شدن درب صندوق بر روی ریموت می شود. بدین شکل که به صورت ویبره صدا و عوض شدن رنگ صفحه نمایشگر این اخطار را نشان می دهد. از دیگر عواملی که در بهتر شدن خصوصیات این مدل از دزدگیر خودرویی می افزاید، تنظیمات آژیر است. این بخش از ویژگی های مدل دزدگیر استیل میت مدل Ranger-5163، این کارکرد را دارد که می تواند برای آن، اخطار آژیر جدید تنظیم کرد یا اینکه آژیر اخطاری را لغو و یا به صورت کلی حذف کرد.

استیل میت مدل Ranger-5163

بهترین دزدگیر خودرو اکتیو مدل X7

جلوگیری از سرقت خودرو از مهم ترین وظایف یک دزدگیر به شمار می رود که از چند بخش تقسیم می شود. از قسمت کتترل مرکزی و سنسورها گرفته تا سیم های ارتباطی از جمله عواملی به شمار می روند که در مدیریت این دسته از دزدگیرها مهم تلقی می شود. در کنار اینکه این عوامل گفته شده اثرگذاری مثبتی را خواهند داشت، می توان این مسئله را عنوان کرد برای مدیریت بهتر آن یک یا دو کنترل از راه دور در اختیار صاحب خودرو قرار گیرد. سنسورهای موجود در این دزدگیر به محض اینکه انواع حرکات مشکوک نظیر صدای شکسته شیشه یا ضربه را تشخیص دهند، یعنی بفهمند خطری خودرو را تهدید می کند به دستگاه کنترل مرکزی یک اخطار می فرستد. البته بلافاصله پس از این حرکت، آژیر و سایر هشدارهای سیستم خود به خود فعال می شود و فرد صاحب خودرو را از بروز یک اتفاق آگاه می سازد.

اکتیو مدل X7

دزدگیر خودرو زنوتیک مدل پی ال سی کد ریموت PLC Car Alarm Xenotic FM-A17

دزدگیر هوشمند خودرو، دستگاهی به منظور نصب بر روی خودرو است که به وسیله سیستمی پیشرفته همچون ریموت کنترل و یا در بعضی اوقات پیامک به مالک خورو، کنترل می شود. این دزدگیرهای خودرویی که بر دو نوع ساده و تصویری به فروش می رسند، اطلاعات کاملی از وضعیت خودرویی را در اختیار مالک خودرو قرار می دهد. از جمله یکی از بهترین برندهای دزدگیر خودرو که در بازار جز پر فروش ترین ها محسوب می شود، دزدگیر خودرو زنوتیک مدل پی ال سی کد ریموت PLC Car Alarm Xenotic FM-A17 است. از جمله مشخصات مهمی که برای این محصول از دزدگیر خودرویی در نظر گرفته اند، می توان به این عوامل اشاره کرد: برد ریموت ۱۵۰۰ متر، تایمر و ساعت، خروجی شیشه بالابر، دارای ویبره، هر دو ریموت تصویری. در صورتی که بخواهید با نصب دزدگیر، خودرویتان را از دست سارقین در امان نگه دارید، کافیست سری به نمایندگی دزدگیر خودرو زنوتیک بزنید و با خرید یک دزدگیر حفاظتی با کیفیت از نتیجه عملکرد آن راضی شوید.

مدل پی ال سی کد ریموت PLC Car Alarm Xenotic FM-A17

معرفی بهترین دزدگیر خودرو مدل GPS-11

دزدگیر سیم کارت خودرو از پیشرفته ترین محصولات امنیتی است که در زمینه اتومبیل های هوشمند فعالیت می کند. طرز کار با این دزدگیر پیشرفته به این شکل است که با قرار دادن سیم کارت در این مدل از دزدگیر، می توانید از امکانات ارتباطی مقبولی که بین دو طرف یعنی تلفن همراه و ماشین با برد هدایت می شود، استفاده نمایید. در واقع این دستگاه موردنظر ترکیبی از دزدگیر و ردیاب خودرو است که اطلاعات جامعی از ماهواره (GPS) می گیرد و از طریق سیم کارت به مالک خودرو ارائه می دهد. به منظور معرفی دقیق از عملکرد پیشرفته این دستگاه ارتباطی خودرو، برخی از مشخصات آن را در این قسمت از مقاله شرح خواهیم داد: سازگاری کامل با سیستم برق حساس پژو ۲۰۶ (بهترین دزدگیر ماشین ۲۰۶) و خودروهای خارجی، باتری پشتیبان داخلی برای مواقع قطع کردن بست باتری توسط سارق، آنتن دهی بسیار بالا به دلیل طراحی آنتن IFA، سازگاری با سیستم تاخیر لامپ سقف خودروهای جدید با قابلیت تنظیم زمان تاخیر دلخواه، شنود صدای داخل کابین با حساسایت بالا.

مدل GPS-11

ریموت موبایلی خودرو مدل NT-WR801

دستگاه وای فای ریموت، از دیگر دستگاه های مدرن مخصوص به سیستم های دزدگیر خودرویی است که به جهت کنترل درهای خودرو به وسیله تلفن همراه طراحی شده است. اگر این دستگاه را بر روی خودروی خود نصب نمایید، این امتیاز را برایتان به همراه خواهد داشت که کلیه برنامه های وای فای ریموت روی موبایل به عنوان جایگزین ریموت استفاده شود. عملکرد این سیستم به این شکل است که در زمان قفل کردن درهای خودرو، سوئیچ مخفی نیز فعال می شود و تنها وقتی روشن می شود که باز شدن از طریق تلفن همراه صورت گیرد. از نقاط قوت آن می توان به این دسته از عوامل اشاره کرد: سه لایه امنیتی قدرتمند، عدم نیاز به اینترنت و سیم کارت، فعال شدن سوئیچ مخفی در زمان استفاده از موبایل به عنوان ریموت، قابلیت تغییر زبان نرم افزار به فارسی و انگلیسی، قابلیت نصب اپلیکیشن روی گوشی های اندروید و ios، ابعاد بسیار کوچک و قابلیت نصب آسان روی انواع خودرو.

مدل NT-WR801

معرفی بهترین دزدگیر خودرو هوتای مدل Eagle

با توجه به اینکه برخی از افراد مجبور به پارک خودرو در خیابان هستند، احتمال اینکه به دست سارقین به سرقت رود و یا اینکه وسایل آن دزدیده شود بیشتر می شود. در همین راستا دزدگیر هوتای در مدل های مختلف با کارکرد بالا طراحی شده است تا در چنین مواقعی بتواند عملکردی خوب را از خود نشان بدهد. دزدگیر خودرو هوتای مدل Eagle از جمله مدل های مطرح در میان انواع بهترین دزدگیرهای خودرویی است که سیستم عملکرد آن به این صورت است که با برخورد ضربه به خودرو صاحب آن با آژیر آگاه می شود.

مدل Eagle

دزدگیر خودرو ماجیکار مدل M110A

از دیگر دزدگیرهای معروف خودرویی که عاملی بازدارنده از سرقت اتومبیل است را می توان دزدگیر ماجیکار مدل M110A دانست. ویژگی ها و مشخصات مطرح این برند دزدگیر خودرو عبارتند از: اعلام وضعیت خودرو، دارای حالت فراخوانی مالک خودرو (پیجر)، دارای حالت آلارم با ضربه، حالت پانیک، خاموش و روشن کردن صدای آژیر، دارای خروجی AUX، قابلیت تنظیم پین کد برای هنگام سرقت، عملکرد تشخیص باز بودن درب صندوق، دارای زنگ بیداری (روی ریموت)، نشان دهنده ولتاژ باطری خودرو بر روی ریموت، دارای لرزاننده (ویبره) ریموت، دارای قابلیت حذف و اضافه کردن سنسور ضربه، دارای قابلیت قفل کردن دکمه ‌های ریموت، دارای سنسور هشدار روشن بودن چراغ ‌ها، دارای اخطار باز شدن سوئیچ و روشن شدن موتور، اخطار فلاشر در هنگام ترمز گرفتن شدید، دارای سوکت چشم اولترا سونیک، نشان دهنده درجه حرارت داخل خودرو، عملکرد تشخیص ترمز برای بسته شدن درب‌ ها، دارای ساعت.

نتیجه کلی

تا اینجا به چند نمونه از ویژگی های دزدگیر خودرو و انواع و اقسام آن اشاره کردیم و از کیفیت کمی و کیفی آن صحبت کردیم. فراموش نکنید که با خواندن این مقاله “دزدگیر خودرو چیست“، می توانید اطلاعات مختصری از این مضمون بدانید. همچنین می توانید از سایر صفحات سایت دیدن کنید تا اطلاعات کاملی در زمینه خدمات خودرویی به دست آورید.

فروشگاه ای کی مزدا

‫17 نظرها

 1. Howdy outstanding website! Does running a blog like this take a lot of
  work? I’ve no understanding of programming however I was hoping to start my own blog in the near future.
  Anyhow, if you have any ideas or techniques for new blog owners
  please share. I know this is off subject but I just needed to ask.
  Appreciate it!

 2. This is the right webpage for anybody who hopes to find out about this topic.
  You know a whole lot its almost tough to argue with you (not that I
  actually will need to…HaHa). You definitely put a brand new spin on a topic that’s been written about for ages.
  Wonderful stuff, just great!

 3. I like the valuable info you provide in your articles.
  I’ll bookmark your weblog and check again here regularly.

  I am quite certain I’ll learn many new stuff right here! Best of luck for the next!

 4. I’m really impressed with your writing skills as well as
  with the layout on your weblog. Is this a paid theme or did you modify it yourself?
  Anyway keep up the nice quality writing, it is rare to see a nice blog like this one these days.

 5. My spouse and I absolutely love your blog and find many
  of your post’s to be what precisely I’m looking for. Does one offer guest writers to write content available for you?
  I wouldn’t mind writing a post or elaborating on most of
  the subjects you write related to here. Again, awesome web
  site!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
2 + 11 =


دکمه بازگشت به بالا